December 2011

STĚHUJU SE .

20. december 2011 at 22:39 | Amálka.
Čauky zlatíčka♥'.
Já vím, já vím.. Amálka vás pořád štve, že se pořád stěhuje, viďte? No, tak teď se stěhuju zase;DD. Nebojte, ten mi vydrží dýl! Všechny Affs beru sebou.. Komu to vadí, pište tam. Ale nic s tím nenadělám, takžee:'DD. Nebudu vás zdržovat..

HTTP://DEAR-OR-PRISON.BLOG.CZ/

Překlad: Mrtvý nebo vězení.
Důvod: Mrtví nebo ve vězení - v jednom se potkáme.

Arrogant Agnes: 2. strana

18. december 2011 at 22:32 | Amálka. |  Story.
ARROGANT AGNES: 2. strana

,,Slečno''?. Agnes se podívala vzhůru. Stál tam neznámý chlapec. Sladce se usmál. Pomale si začal klekat, a rukou jí zvedl hlavu. Svými hnědými oči se mile díval. Usmál se, a prstem utřel Agnesiny slzy. ,,Nemám kde být. Vlak domů mi jede kvůli stávce až za týden.. a bydlím daleko.'' zakoktala. Chlapec vyhrnul své obočí a údivně se podíval. Chvíli zapřemýšlel, a nakonec ze sebe vypustil: ,,Zvu tě ke mě domů. Můžeš u mě pobýt. Jestli tedy chceš...''
Agnes se vykouzlil úsměv na tváři. Ani minutku neváhala na odpověď, a začala se představovat. Po chvíly povídání, začal vlak zastavovat. Johny pomohl Agnes vstát. Otevřel dveře, a oba vystoupili. Všude bylo vlhko, špína, prach... a slunce krásně hřálo. ,,Hulíš''? zeptal se Johnův mužský hlas. ,,Ne...' odpověděla Agnes zklamaným výrazem. Celou cestu ani nepromluvili, a rychlým krokem šli dál, a dál.

Po chvíli dorazili k malému rozbitému domku. Dveře zavrzali, a oba vešli dovnitř. Všude bylo čisto, tma, a různé neznámé nářadí. V koutě rostli zelené rostliny. Konopí? - popřemýšlela Agnes. Místnosti šli cítit mariuhanou. Na stěnách v různých skřínkách, byly různé neznámé věcy. Johny už seděl uprostřed pokoje na černé ošoupané pohovce, a nabídl Agnes, ať si přisedne. A tak se taky stalo. Usmál se, a vzal do ruky mariuhanu. Na malém stole, už byli nachystané papírky a filtry. Začal připravovat jointa. Agnesiny oči pozorovali silné a šikovné ruce. Johny do toho byl zažraný, a nevšímal si ničeho jiného. Najednou přestal, a usmál se. ,,Dáš si?'' oznámil.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Vždycky budu mít sílu, před tebou nebrečet, a usmívat se.

17. december 2011 at 9:16 | Amálka. |  Of life.

Miluju ho proto, jaký je, a né jak vypadá. Miluju ho i s jeho chybami i nedokonalostmi. Potřebuji ho. A i přes to neřeknu 'chci ho zpátky'. Vlastně, 'chtít zpátky' není ten správný výraz, jelikož jsem ho nikdy neměla. Mohla jsem mu nadávat, ubližovat.. a nikdy sem to nemyslela zle. Možná s pocitem, že mi to vrátí.. ale on se na mě jednoduše vysral. Má holku, kamarády.. je šťastný. A já můžu jen naivně čekat kdy se to změní. Kdy za mnou příjde, a políbí mě. Ale ono se to nestane. A já stejně budu naivně čekat a věřit.. Vlastně, i já bych mohla být šťastná. Mám vše, co bych chtěla. Ale něco mi tam chybí.. ON. Může mě mít rád jakýkoliv dokonalý kluk, a já stejně budu čekat na něho. Nikdy se nedočkám.. Ať se chová jak chce, ať vypadá přinejmenším i příšerně. Já ho i přes to všechno stále budu milovat.. Budu říkat jak ho nenávidím. Ale vím, že je to jen fráze, kterou si stále opakuju, abych na něj nemyslela. Už nevím jak dál.. Ale vždycky budu mít sílu před ním nebrečet, a usmívat se. Nikdy se nedozví to, co cítím. Jestli je šťastný on, jsem i já. Vlastně ne. Ale odešel s kouskem mého JÁ. Vedle něho se cítím šťastná, sama sebou. Pohled na něj, mě vykouzlí úsměv na tváři. A on to neví.. Nemá cenu říkat 'nech ho, je to kkt'. On nikdy za to nemohl. A já ho stejně nenechám, ikdyž tak děsně moc chci..

Mrtví nebo ve vězení - v jednom se potkáme.

14. december 2011 at 19:10 | Amálka. |  Of life.
↑ povinně, pusť si ↑

Někdy si říkám, proč ten život bereme tak vážně. Proč každý brečí nad láskou, smutkem, strachem..? Říká se, že si po cigaretách (atp.) ničíme zdraví. Říká se, že se musíme učit, aby jsme měli krásnou budoucnost. Říká se hodně věcí.. A proč to všechno? Stejně za chvíli všichni do jednoho CHCÍPNEM! Ty můžeš zítra, tamta hned a on třeba až za 50let. Je sice fajn, že jsi nejlepším fotbalistem, ale neboj se, to přejde.. Proč být slušným, chytrým a vzdělaným človekem. Jediný, co z toho budeš mít, je milión na kontě. A za prachy tě co? Zabijí. Buď krásným, bohatým, intelginetním. Jojo, buď si. Co z toho máš? Krásný život? Ale hovno, půlku života máš za sebou, a nic nezažiješ. Snažení? Je na nic. Stejně tě nějakej parchant položí na zem. Lidi jsou svině, tak buď VĚTŠÍ! Neberu ti tvé názory. Žij si jak chceš, žejo.

Neber život příliš vážně, stejně z něho nevyvázneš živý.

I do not want snow.

13. december 2011 at 16:44 | Amálka. |  Of life.

Čáo, odpadi'). Nechápu, jak někdo může tu hrůzostrašnou, mokrou, a ledovou věc, jménem SNÍH! Brrr. Všechno okolo sněhu mě omrzelo. Yeez, Vánoce bez Sněhu jsou sice netradiční, ale já sníh prostě nechci! Ty jo? Proč nemůže jednodušše svítit sluníčko? :) A Vánoce mě také omrzeli. Ani nevím, co si přát. (já vím že o to nejde, ale přeci jen..) Všechno co bych nutně potřebovala mám, a co chci, jsou nedosažitelné dárky. Tak co chtíít?! Oh shiit, poraďtéé. Jaké dárky chcete vy? Jaké dárky koupíte kamarádům, rodině? Já.. Nevím, a nevím. Partě řeknu, že na Vánoce letos jednodušše serem. Tedy, aspoň na dárky. Ty cíga stejně lezou do kešů..
Yeah. Za to SILVESTR bude legendární♥'! O něm si tady, hodně počtete..

Tož, nazdár.
...........Amálka.

Story: Arrogant Agnes - 1.strana

12. december 2011 at 18:25 | Amálka. |  Story.
ARROGANT AGNES - 1. strana

Agnes otevřela své kočičí zelené oči. Vypla písničku budáka, vyzánějící z jejího rozdrceného, na půl funkčního mobuli BlackBerry. Vstala z postele, a utíkala do koupelny, aby se na sebe mohla podívat do zrcadla. Prsty prohrábla svou dlouhou blonďatou hřávu, a přehodila ji na levou stranu. Ukazováčkem sáhla na své kruhy pod očima. Zase se nevyspala... Usmála se, a začala si dávat velké množství řasenky.
( c.č. )

Som ČAROVNÝ !

11. december 2011 at 13:59 | Amálka. |  Of life.
↑ zapněte si, povinně ↑

Brý den^^. Tohle je Amálčin novej blog']. Zase. A bude jich víc, zvykněte si. Možná mě znáte ze starého blogu. A možná taky ne.. ovšem, představovat se nebudu. Když budete chodit častěji, komentovat.. poznáš mě. Textu tu bude hodně;DD. Slíbila jsem, že budu pokračovat ve své staré povídce Arrogant Agnes. Tak jsem jí napsala znovu, od začátku. Jestli jsem jí změnila k lepšímu či horšímu, nevím. Ale časem jí zveřejním.
Chceš být moje Aff? Zapiš se tady. Beru skoro každého. Ovšem, s podmínkou, že je možné, že si tě časem možná smažu.. hold, nebudu k tobě chodit s nucením. To ne ;] .
Joa.. uděláš pro mě něco ? Buď ČAROVNÝ ! (viz. písnička) :D :D

Hey, héy. Tak se měěj ;] !

Want to be my Affilaties?

11. december 2011 at 13:56 | Amálka. |  Affilaties.
Want to be my Affilaties ?
1. Přezdívka:
2. Blog:
3. Nejaký důvod:

Do nejbližší doby napíšu jestli tě beru, nebo ne;)

Skouška debile.

10. december 2011 at 11:30 | Nikdo magore.
Ggfddffdd. fdsogdfsfgpjgggggggggggggggiojsdfpofs sdfpofds opsdfopfds fposdgkspsdfop asd iasdjasopdasdp opdsa adspdkasp das pdkaspoda kpofas ipdfjpasfk fpas fapsofasasfasf fsfafasfas asff. Ggfddffdd. fdsogdfsfgpjgggggggggggggggiojsdfpofs sdfpofds opsdfopfds fposdgkspsdfop asd iasdjasopdasdp opdsa adspdkasp das pdkaspoda kpofas ipdfjpasfk fpas fapsofasasfasf fsfafasfas asff. Ggfddffdd. fdsogdfsfgpjgggggggggggggggiojsd. Fpofs sdfpofds ops. Ffopfds fposdgkspsdfop asd iasdjasopdasdp opdsa adspdkasp das pdkaspoda kpofas ipdfjpasfk fpas fapsofasasfasf fsfafasfas asff, hh dd shsdf sdh. Ggfddffdd. fdsogdfsfgpjgggggggggggggggiojsdfpofs sdfpofds opsdfopfds fposdgkspsdfop asd iasdjasopdasdp opdsa adspdkasp das pdkaspoda kpofas ipdfjpasfk fpas. Fapsofasasfasf fsfafasfas asff.